Dental Kaplama

Vücudunuzun düzenli aralıklarla bakıma ihtiyacı var, bu da yaşam boyu canlı, sağlıklı bir gülümseme için düzenli diş bakımını içerir! Öykü Diş kliniğimizden canlanmış ve iyileşmiş ağız sağlığına sahip olduğunuzdan emin olmak için son teknoloji diş tedavilerini kullanmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Dental Kaplama Nedir?

Porselen veya kompozit malzemeden yapılan porselen laminalar, doğrudan dişlerin yüzeyine yerleştirilen ve sağlamca bağlanan ince kabuklardır. Hem porselen hem de kompozit laminaların imalat ve montaj süreci nispeten hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Yerine yerleştirildikten sonra, porselen laminalar doğal dişlerinizle mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve görünüm ve dokunuş açısından ağzınızdaki diğer dişlere benzer bir görünüme sahiptir.

Kaplamalar Neleri Düzeltebilir?

Sadece gülüşünüzün parlaklığını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda zamanla inatçı lekeler kazanan dişler için de bir çözüm olan laminalar sunuyoruz. Laminalar, bu tür lekeleri etkili ve kolay bir şekilde gizleyebilir. Ayrıca, laminalar kırık veya çatlak dişler, renk değişimi yaşayan dişler, hizalanmamış veya çarpık dişler, dişler arasındaki boşluklar ve aşınmış dişler gibi çeşitli diş sorunlarını ele alabilir.

Porselen Laminalar Nasıl Yerleştirilir?

Öncelikle, dişlerinizi tedavi gerektiren alanı dikkatlice inceleyeceğiz ve ağzınızın dijital görüntüsünü alarak bu süreci başlatacağız. Gerekirse, laminaların bağlanacağı belirli alanlardan nazikçe bir miktar mine alınacaktır. Ardından, kalıplar alınacak ve özel laminalar, diş laboratuvarımızla işbirliği içinde titizlikle üretilecektir. Laminalar üretildikten ve şekillendirildikten sonra, ikinci bir randevu için geri döneceksiniz. Bu ziyaret sırasında, laminaların boyutunun, uyumunun, şeklinin ve renginin istediğiniz özellikleri karşıladığından emin olacağız. Diş yüzeyine etkili bir yapıştırıcı uygulanacak ve ardından laminalar yerleştirilecektir. Kısa sürede tam bir gülümseme dönüşümünün tadını çıkarabileceksiniz.

Bugün Ücretsiz Danışmanlık Alın

Tek Bir Arama ile Sorularınızı Yanıtlayın

Bize Ulaşın

Atatürk, Su İş Cd. No:12A, 34764 Ümraniye/İstanbul

Request a FREE
Consultation Today

Get Your Questions Answered in Just one Call

Get In Touch

Atatürk, Su İş Cd. No:12A, 34764 Ümraniye/İstanbul