Kozmetik Diş Hekimliği

Özel Öykü Diş Kliniği Gülümsemenizin İhtişamını Keşfedin, Yeniden Parlayın!

Kozmetik Diş Hekimliği

EN İYİ GÜLÜŞÜNÜZÜ OLUŞTURUN

Öykü Diş Kliniğinde, bir gülümsemeyle bir yaşamı değiştiriyoruz. Gerçek benliğinizi yansıtan bir gülümseme oluşturmayı hedefliyor, özgüven ve zarafetle geri gönderiyoruz. Gülüşünüzü beyazlatmak, bonding, porselen kaplama veya Invisalign ile düzeltmek isteseniz de, amacımız size kozmetik diş hekimliğinin en üstününü sunmaktır. Bu, en kaliteli bakımı sağlamak için son teknolojiyi kullanmayı ve hastalarımıza saygı ve şefkatle davranmayı içerir.

Bugünün dünyasında başarı için harika bir gülümsemenin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sürekli olarak son teknoloji ekipmanlara ve yenilikçi yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz: hastalarımızın beklentilerini aşan güzel, doğal görünümlü sonuçlar sağlamak için.

Mükemmel Gülümseme İçin Profesyonel Hizmetlerimizden Yararlanın

Doktorlarımız, lekeleri, çatlakları, boşlukları, yanlış hizalanmayı ve diğer diş sorunlarını düzeltmek için etkili bir dizi tedavi sunmaktadır. Doktorlarımız, gülümsemenizin genellikle sizin hakkınızda fark edilen ilk şey olduğunu bilir, bu yüzden herhangi bir kusuru düzeltmeye çalışırlar. Ekibimizin profesyonel ve şefkatli bakımı, sizin sorularınızı yanıtlarken ve sizin için en iyi kozmetik tedaviyi seçerken rahat hissettirecek. Beklemeyin! Bugün bizi arayın.

KOZMETİK TEDAVİLER

Gülümsemenizi Güzelleştirmeye Hazır mısınız?

Randevunuzu Bugün Planlayın

Schedule Your Appointment Today:

KOZMETİK DİŞ HEKİMLİĞİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Porselen lamina ile diş bondingi arasındaki fark nedir?

Porselen laminalar ve bonding aynı hedefi taşır: Dişlerinizin görünümünü düzelterek yanlış hizalı, renk değişimi gösteren, çatlak veya kırık dişleri düzeltmek. Porselen laminalar, dişlerinizin ön yüzeyindeki ince porselen parçalardır ve genellikle yaklaşık 3 ziyaret gerektirir. Bonding ise, dişin ön yüzeyine bir dolgu malzemesi yerleştirme sürecini tanımlamak için kullanılan daha genel bir terimdir. Özetle, porselen laminalar (çoğunlukla):

Porselen laminalar genellikle daha kalıcıdır, bonding ise genellikle 10 yıl sürer.

Yapılması daha uzun sürer çünkü laboratuvar aşamasını içerir.

Biraz daha maliyetlidir

 

Her ikisi de gülümsemenin görünümünü tamamen değiştirebilecek güçlü kozmetik işlemlerdir. Doktorlarımız, hangisinin sizin için en iyi olacağına karar vermenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

 

Diş beyazlatma ne kadar etkilidir?

Çoğu insan, diş beyazlatma tedavilerinin maliyetinin karşılığını fazlasıyla verdiğine katılıyor. Diyet, yaş veya travma nedeniyle dişleriniz eskisi kadar beyaz değilse, size diş beyazlatma tedavilerimiz hakkında konuşmaktan mutluluk duyarız. Gülümsemenize yeniden parlaklık kazandırma seçenekleri, klinikte yapılan beyazlatmadan evde yapılan beyazlatmaya kadar çeşitlilik gösterir ve kısa bir danışmadan sonra hekimlerimiz size en uygun olanı belirlemenize yardımcı olabilir.

Farklı türdeki diş beyazlatma tedavileri nelerdir?

Klinikte yapılan beyazlatma, genellikle sadece bir klinik ziyareti gerektirir. Diş etlerinize koruyucu bir jel uygularız ve ardından dişlerinize beyazlatıcı uygularız. Sunduğumuz diğer bir diş beyazlatma tedavisi, özel olarak yapılmış tepsilerle evinizin konforunda gerçekleşir. Ne kadar ve ne kadar süre kullanılacağına dair talimatlar veririz.

Kararan Dişlerin Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri

Dişlerin kararmasının nedeni, dişin içinde veya dışında meydana gelen hasardır. Daha spesifik olarak, nedenler çürüklerden, diş restorasyonlarından, enfeksiyonlardan, sinir hasarından, lekelenmeden, ilaçlardan, tartardan veya tütünden kaynaklanabilir. Bir danışma için geldiğinizde, size en iyi sonraki adımları öneririz.

RESTORATİF DİŞ HEKİMLİĞİ